Jandarma Göz Açtırmıyor!

Jandarma Göz Açtırmıyor!

Trabzon İl Jandarma Komutanlığınca; 26 Ağustos 2020 günü Araklı ilçesinde  “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” ve “Yasadışı Ekim” yapıldığına dair suçluları yakalamaya yönelik yapılan araştırmada, (1) şüpheliye ait ev ve eklentilerinde yapılan aramada; (274) gr kubar esrar, tütün karıştırılarak sarılan (5,20) gram esrar  ve (6) kök kenevir bitkisi ele geçirilmiştir.

           

            Cumhuriyet Savcısının talimatı ile şüpheli şahıs adli makamlara sevk edilerek hakkında gerekli işlemlere başlanmıştır.

            Trabzon İl Jandarma Komutanlığınca; 27 Ağustos 2020 günü Sürmene ilçesinde “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” ve “Yasadışı Ekim” yapıldığına dair suçluları yakalamaya yönelik yapılan araştırmada, (2) şüpheliye ait ev ve eklentilerinde eş zamanlı yapılan aramada; (1,495) gr esrar ile (42) gr satışa sunulmak üzere kâğıda sarılı esrar, (80) kök kenevir bitkisi, (1) adet Metamfetamin içiminde kullanılan aparat ve (1) adet elektronik hassas terazi ele geçirilmiştir.

            Cumhuriyet Savcısının talimatı ile şüpheli şahıslar adli makamlara sevk edilerek haklarında gerekli işlemlere başlanmıştır.

Trabzon İl Jandarma Komutanlığınca; 10 Eylül 2020 günü icra edilen Covid-19 denetimleri kapsamında jandarma trafik timlerince trafik denetimi gerçekleştirilmiştir.

Denetimler esnasında seyahat eden vatandaşlarımıza sosyal mesafe ve maske kullanımının önemi hakkında bilgiler verilerek, “Koronavirüs’ü Tedbirler Yener” sloganıyla vatandaşlarımıza maske, el dezenfektanı ve kolonya dağıtılmıştır.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER