Vali Ustaoğlu Şinik Organize Sanayi Bölgesinde İncelemelerde Bulundu

Vali Ustaoğlu Şinik Organize Sanayi Bölgesinde İncelemelerde Bulundu
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Şinik Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek faaliyet gösteren üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.
 
Şinik Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesislerinde yetkililerden bilgi alan  Vali İsmail Ustaoğlu’na Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel, ve diğer ilgililer eşlik etti.
 
İnceleme gezisinin ardından Vali İsmail Ustaoğlu Akçaabat Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilen Şinik(Akçaabat) Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı’na başkanlık yaparak yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Şinik Organize Sanayi Bölgesinin gerek altyapı gerekse tesisleşme bakımından her geçen gün gelişme kaydettiğini ifade eden Vali Ustaoğlu “Mevcut tesislerimizin yanında yeni tesislerin kurulması yönünde çalışmalarımız sürüyor. ilimizin istihdamı ve gelişmesinde Şinik Organize Sanayi Bölgesi ile diğer OSB’lerin etkin  çalışması hep birlikte  gayret göstereceğiz” dedi.
 
Toplantının ardından Akçaabat Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Ustaoğlu, kaymakam Soner Şenel ile bir süre görüştü. Vali, daha sonra Akçaabat Belediyesini ziyaret etti . Başkan Şefik Türkmen ve Meclis üyeleriyle görüşerek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.
 
Vali Ustaoğlu Akçaabat Gönül Elçileri tarafından eğitime katkı amaçlı kermesi ziyaret ederek  kermeste çalışan gönül elçilerine teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER