Büyükşehir Yol Bakım Çalışmalarında Hız Kesmiyor 

Büyükşehir Yol Bakım Çalışmalarında Hız Kesmiyor 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, merkez ve ilçelerdeki asfalt, beton, parke, sanat yapısı ve kaldırım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. 

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri,  Hayrat ilçesinde meydana gelen sel ve heyelanın ardından bozulan yolların asfaltlanması için bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Hayrat Göksel Mahallesi’nde malzemeli bakım ve yağmur suyu imalat çalışmaları ise devam ediyor. Öte yandan Hayrat Cumhuriyet Mahallesi yolu sanat yapısı inşaat çalışmaları da tamamlandı. 

MESAİ MEFHUMU GÖZETİLMİYOR
Büyükşehir Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak 18 ilçemiz ve 704 mahallemizde adalet ve hakkaniyet ilkesi çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekiplerimiz, acil olanlardan başlamak üzere tüm talepleri yerine getirmek için mesai mefhumu gözetmeden çalışıyor. Son olarak Hayrat ilçesinde meydana gelen sel ve heyelanın ardından çalışmalarımız yoğun şekilde sürmektedir. Tüm ilçelerimizde, belirlenen program dahilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER