Deva Ortahisar Açıklandı

Deva Ortahisar Açıklandı

DEVA ORTAHİSAR AÇIKLANDI !

DEVA Partisi Kurucu İl Başkanı Gökhan ONUR: Demokrasi ve Atılım Partisi Ortahisar ilçe yönetimimiz hayırlı olsun.

İl başkanı ONUR ; ‘’Bugün itibariyle, Ortahisar ilçemizde de resmen teşkilatlanmış bulunuyoruz. Sayın Genel Başkanımız ALİ BABACAN ın takdirleriyle Ortahisar Kurucu İlçe başkanlığına atanan Ahmet Tarık ŞANLI ile birlikte DEVA Partisi Ortahisar ilçe yönetimimizi Ortahisar Kaymakamlığına sunduk, Vatanımıza ve Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Ortahisar ilçe başkanımızı ve oluşan yönetimdeki tüm ilçe yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. ‘’ dedi.

Siyaset anlayışımızda çamur atmak, karalamak, yanlış yönlendirmek ve algı yönetimi yapmak yok, biz gördüğümüz sorunlara çözüm önerileri üreterek yapıcı eleştirilerde bulunacağız. Her kesimin düşüncesine önem ve değer vererek bütünleştirici, kucaklayıcı ve yapıcı bir siyaset yapmak için var gücümüzle çalışacağız. 

Ortahisar Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Tarık ŞANLI kimdir ?

1967 yılında Trabzon’da doğan Şanlı ilk orta ve lise tahsilini Trabzon’da tamamladı. Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olan Şanlı uzun yıllar inşaat sektöründe birçok ulusal şirkette üst düzey yöneticilik pozisyonlarında bulundu. 2011 yılında inşaat sektöründe hizmet veren kendi şirketini Pelitlide hayata geçirdi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ortahisar Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Tarık ŞANLI ; ‘’İyi bir ekiple iyi bir ekip çalışması olacağına inandığım yerdeyim’’ 

‘’ Trabzon Kurucu İl Heyetimizin önerisi üzerine Sayın Genel Başkanımız ALİ BABACAN ın takdirleriyle 1 ay önce Ortahisar Kurucu ilçe başkanı olarak atandım. Oluşan yönetimimizle birlikte Trabzonumuzun hizmetinde olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Tüm samimiyetimle şunu söyleyebilirimki; inandığım yerde, inandığım ekiple yola çıkmış olmanın güveni ve rahatlığı içerisindeyim. Önümüzdeki günlerde yönetimimize yeni arkadaşlarımız katılacak, ilçe seçimine kadar daha geniş bir yönetim oluşturarak, hiç kimseyi dışarda bırakmadan yolumuza devam edeceğiz. Tüm halkımızı üye olmaya davet ediyorum. Hep beraber hiçbir kesimi dışlamadan ve ötekileştirmeden çok güzel işlere imza atacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. 

ORTAHİSAR İLÇE YÖNETİMİ

Sıra No

Adı Soyadı

Öğrenim Durumu ve Mesleği

Partideki Görevi

1

AHMET TARIK ŞANLI

LİSANS / İŞ İNSANI

İLÇE BAŞKANI

2

KORAY CALAP

LİSANS / İŞLETME

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

3

FATİH KARA

LİSANS / İÇ MİMAR

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

4

MUSTAFA ÖZBEK

LİSANS / AVUKAT

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

5

FATİH BOZKURT

LİSANS / İŞLETME

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

6

BUĞRA YILDIRIM

LİSANS / HARİTA MÜHENDİSİ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

7

AYDIN ATAKOL

ORTAÖĞRETİM / İŞ İNSANI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

8

ONUR CALAP

LİSANS / AVUKAT

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

9

MEHMET SADIK MARAL

ORTAÖĞRETİM / İŞ İNSANI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

10

MEHMETALİ DUMAN

LİSE / İŞ İNSANI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

11

MUSTAFA AK

TİCARET LİSESİ / MUHASEBE

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

12

ARDA KAYA

LİSANS / SPOR YÖNETİMİ

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER