Deva Partisi Yomra İlçe Başkanı ve Yönetimi Açıklandı

Deva Partisi Yomra İlçe Başkanı ve Yönetimi Açıklandı

Kurucu İl başkanı Gökhan Onur : ‘’ Siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir’’

Bugün itibariyle Yomra ilçe yönetimimizi Yomra Kaymakamlığı yazı işleri müdürlüğüne resmi olarak sunmuş bulunmaktayız. Sayın Genel Başkanımızın takdirleriyle Yomra kurucu ilçe başkanı olarak atanan Sayın Funda ÇUVALCI yı ve oluşan ilçe yönetimini tebrik ediyorum. Sayın Genel Başkanımız Ali BABACAN ın dediği gibi ; siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir düşüncesiyle ilk kadın ilçe başkanımız Sayın Funda ÇUVALCI yı gösterdiği özveriden dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

YOMRA İLÇE BAŞKANI FUNDA ÇUVALCI KİMDİR ?

1974 yılında Trabzon’da doğan Çuvalcı, ilkokulu Erzurum , Ortaokulu Amasya ve Liseyi Kars da tamamlamıştır. 1998 yılında K.T.Ü Mühendislik Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar boyunca birçok özel şirketin sigorta acenteliğini yapmıştır. Şu anda özel sektörde maden mühendisi olarak çalışmaktadır. Funda ÇUVALCI 6 yıldır Mutlu Köy çocukları adı altında proje yürütmektedir. 2 yıl önce kurduğu ve başkanlığını yaptığı Holefter & Ligene köyü kadınları dayanışma derneği ile yöremizin kültürünü, yemeklerini tanıtmak amaçlı etkinlikler düzenlemektedir. 18 aydır yürüttüğü köy pazarı projesiyle kadınlarımıza istihdam sağlamaktadır. Yine Kurucu üyesi olduğu Yeşil Yol Derneği vasıtasıyla bulunduğumuz coğrafyanın, kültürümüzün tanıtımı amaçlı sosyal sorumluluk çalışmalarında bulunuyor.

İlçe Başkanı Çuvalcı dan ilk açıklama

Çuvalcı : ‘’ 10.09.2020 tarihinde Sayın Genel Başkanımızın takdirleriyle Yomra Kurucu ilçe başkanı olarak atandım. Atandığım ilk günden beri bizlere gönül veren arkadaşlarımızla birlikte Yomra da bütünleştirici ve kucaklayıcı bir siyasi anlayışla halkımızı dinledik ve nihayetinde yönetimimizi oluşturduk. Hiç kimseyi ötekileştirmeden dürüst bir siyasi anlayışla yolumuza devam edeceğiz ve tüm ilçe halkıyla birlikte çok güzel işlere imza atacağız. Bugünden itibaren İlçemizin hizmetinde olduğumuzdan kimsenin şüphesi olmasın, tüm ilçe halkını partimize üye olmaya ve bu yolda hep beraber yürümeye davet ediyorum. Sayın Genel Başkanımızın dediği gibi; siyaset sadece erkeklere bırakılmayacak kadar önemli bir iştir düşüncesini tekrardan vurgulayarak tüm kadınlarımızı DEVA partimizde siyaset yapmaya davet ediyorum.

YOMRA İLÇE YÖNETİMİ

Sıra No Adı Soyadı Partideki Görevi

1 FUNDA ÇUVALCI İLÇE BAŞKANI

2 HASAN SUNGUR YÖNETİM KURULU ÜYESİ

3 AHMET ÖZTÜRK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

4 ÖMER MURAT YÖNETİM KURULU ÜYESİ

5 GÜNEY ÇİÇEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ

6 EMRAH ÇUVALCI YÖNETİM KURULU ÜYESİ

7 MUHARREM KELEŞ YÖNETİM KURULU ÜYESİ

8 NİYAZİ MERT YÖNETİM KURULU ÜYESİ

9 ABDURRAHMAN ÇAKIR YÖNETİM KURULU ÜYESİ

10 YÜKSEL SÜRMENELİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER