"Her Çocuk Bir Kahraman"

"Her Çocuk Bir Kahraman"

AVRASYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK

Avrasya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri Yaratıcı Drama dersinde 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle bir etkinlik gerçekleştirdi. LÖSEV’in sosyal medyadan yapmış olduğu çağrıya öğrenciler hazırladıkları etkiliklerle katkı sundular.

Avrasya Üniversitesi Öğr. Gör. Aytaç Dilek “LÖSEV’in çağrısına uyarak bir video çekimi ve yazılarla onların her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istedik. Yaptığımız çalışmayı üniversitemizin sosyal medya hesaplarında da paylaştık. Avrasya Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü olarak her yıl Ömer Yıldız Yerleşkesinde gerçekleştirdiğimiz Lösemili Çocuklar Haftası etkinliğimizi bu yıl pandemi nedeniyle online olarak yaptık. LÖSEV’in dediği gibi Her Çocuk Bir Kahramandır ve bizler o kahramanların her zaman yanındayız” dedi.

LÖSEV Twitter’dan “Siz de bir çocuğumuzun kahramanı olmak istiyorsanız: "Hayatta mutlu ol sen her zaman, unutma HER ÇOCUK BİR KAHRAMAN!" diyerek @losev1998 hesabımızı etiketleyip #LÖSEVdeHerÇocukKahraman hashtag'ini kullanarak destek olabilirsiniz” paylaşımını yapmıştı. https://www.youtube.com/watch?v=ENbI6ybCVFo

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner320

banner173

banner100

banner317

banner11