Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Kaya: Havalimanı İhale Edilmişmiş!

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a layık olacağım diyerek göreve başlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Trabzon Havalimanı pistinin yenileme ihalesini Bilal Erdoğan’a Trabzon’da yurt yapıp veren firma sahibine davetiye usülü vererek layık olmaya başladı. dedi..

Vali Ustaoğlu

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Ayasofya Müzesi'nin betonlaştığı iddialarını geçen hafta yazılı açıklama ile yalanladı. Bu hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile bahse konu betonlaşmayı görünce yüzünün rengi değişmemiş!

Erhan Paşa

Trabzon İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, Tokat, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Bayburt ve Gümüşhane illerinin bağlı olduğu bölge komutanlığına vekaleten atandı ve iki görevi birden yürütecekmiş.

Şaşmaz Asaleten Atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile Trabzon Doğu Karadeniz Gümrükler ve Dış Ticaret Bölge müdürlüğüne Halil Şaşmaz asaleten atanırken aynı kararname ile Trabzon Gümrükler Eski Baş Müdürü Hüseyin Şanverdi’de Uludağ Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne atandı.

Müdür Alper

Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper Ortahisar ilçesi Çukurçayır Mahallesi'nde sokağa çıkma yasağı sırasında ekmek almaya çıkan vatandaşa ters kelepçe vurma talimatını veren asayiş müdürü Ahmet Elvan’ı görevden alarak trafik şubeye verirken asayiş müdürlüğüne istihbarat kökenli Suvvat Sezer’i atadı...

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER