Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Hacısalihoğlu Of’taki Hastane Ne Oldu?

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: 1995’te Of-Kıyıcık'da yaptırılan SSK Hastanesini kapatıp yıkılmasını seyredenler şimdi Of’ta yeni bir hastane daha yaptırıyorlar. Nedir bu savurganlık? O ki yapacaksınız neden 20-25 yıllık hastaneyi yıktınız? Milli servete yazık değil mi? dedi..

Ortahisar İlçeye Çebi Mi?

Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş’ın 3.Dönem kuralına tamamlayıp yeniden aday olmaması üzerine gözler Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi’ye çevrildi. Genel Merkez İl Başkanlığına geçen Çebi’nin ikna edilmesini istemiş.

KTÜ Rektörlüğüne Adaylar Çoğaldı

KTÜ Rektörlüğüne Rektör Yardımcısı Prof.Dr Asım Ören, TIP Fakültesi Dekanı Prof.Dr Yüksel Aliyazıcıoğlu. Prof.Dr Hamdullah Çuvalcı, Cumhurbaşkanı Danışmanı Prof.Dr.Orhan Çevik, Abant Üniversitesi’nden Prof.Dr.Mehmet Ali Yavuz ve Prof.Dr. İsmail Hakkı Çavdar

Çolak: Müftülük Sitesi Şart

Eğitimci Mustafa Çolak: Alemdar külliyesi yanına yapılacak olan İl Müftülüğü o alanda bir kimlik kazandırır ancak Avrasya Pazarı ile minibüs duraklarının bu alana taşınması son derece yanlıştır etrafı tamamen yeşil kalmalıdır dedi.

Şahin: Ne Gülcemali?

CHP’nin Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Turgay Şahin. Gülcemal diye uyduruk bir proje çıkarttılar. önünü lağım deposu haline getirdiler. Tüm Beşirli Mahallesi pis sularını burada depolayıp hastalık saçıyorlar dedi..

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 16:20

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER