Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Mazlum: Büyükşehir Zabıtası Ne İş Yapar?

TTSO Meclis Üyesi Ayhan Mazlum: Şu pandemi sürecinde şehre giren çıkan sebze ve meyveyi kontrol edin. Bu millet ne yiyor ne içiyor bir bakın. Her kavşakta bir kamyonet çadır açmış dükkan kurmuş bunlar vergi vermez, kira vermez. Büyükehir'in Sebze Halinden sağladığı gelir düşer bilmem farkında mısınız? diyor.

Kuvvetli: Koray Aydın’ı Mı Bekliyorsunuz?

İYİ Parti il Başkanı Azmi Kuvvetli: 2000 yılında Bayındırlık ve İskan Bakanlığı döneminde Beşirli-Havalimanı sahil geçiş yolu projesine Kemerkaya Tüneli ile birlikte Kalekapı alt geçitini de birlikte ihale eden Bakanımız Koray Aydın Tanjant yolu tamamlanmadığı için Soğuksu Caddesi'ne bağlatamadı. Tam 20 yıl geçti bu araçlı alt geçit uzatılarak Devlet Tiyatroları önündeki çok ışıklı kavşak ortadan kaldırılmıyor işte AKP diyor.

Hacısalihoğlu Bırakın Kavakmeydanı

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Devlet Tiyatroları Haluk Ongan Sahnesi yıkılarak Kavakmeydan’a taşınacakmış. Acaba Zağnos Vadisi'ne sığmadı mı vadi bomboş dururken Kavakmeydan'da işiniz nedir diyor.

Başkan Kavanoz Yeni Mekanında

AK Parti Merkez İlçe Eski Başkanı Zeki Kavanoz gözlerden uzak Trabzon Üniversitesi ana giriş kapısı karşısında 4M Büro mobilyalarını ismiyle yeni bir mekan açmış, siyaseti uzaktan seyrediyorum diyor

Atmaca’nın Mekanı Boş Kalmaz

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Atmaca, Mehmet Aygün ve Orhan Cengiz Uraloğlu, Düzköy İlçe Başkanı Ecz.Şenol Akpınar, Müteahhit İş Adamı Hasan Öztürk ve Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakkı Emiroğlu aynı sofranın etrafında Atmaca’nın mekanında buluştular..

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 17:45

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER