Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

 Uzunkayalar Trabzon’daydı

Koyu bir Trabzonspor taraftarı olan İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya ve Kardeşi Emniyet eski Genel Müdürü Celal Uzunkaya Trabzonspor-Galatasaray müsabakasını izlemek için Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksindeydiler.

Bilgin’in Konukları

İLBANK Bölge Müdürü Cafer Bilgin sosyal tesislerin kır kahvesinde Trabzon Polis Yüksek Okulu Müdürü Recep Güzelyazıcı, Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayram Çavuş, Orman Bölge Müdürü Emin Yılmaz, Ulaştırma ve Altyapı Bölge Müdürü İhsan Gümrükçü ve Gazeteci Yazar Hakkı Emiroğlu'nu ağırlamış.

CHP'de Güngör Sesleri

CHP İl Başkanlığına Turgay Güngör yeniden geliyor. Eski Başkan Güngör taraftarları el altı delege kapma ve liste oluşturma çalışmaları sessiz ve derinden yürütüyorlarmış.

İYİ Parti’de Neler Oluyor

İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile ters düşen Ortahisar İlçe Başkanı Dr. Muhammet Erkan’ın istifasının ardından diğer ilçe başkanlarınında istifaları ile bazı il yönetim kurulu üyelerinin istifaları gündemdeymiş.

AK Parti’nin Hazır Kuvvetleri

Devletten maaş alan çağrı merkezleri çalışanları parti militanı gibi anonstan başlayıp her türlü saha düzenini kendileri gece gündüz çalışıp sağlıyorlar. Bunu Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın Trabzon ziyaretinde yeniden gösterdiler.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2019, 20:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER