TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölge Başkanı H.Volkan Kantarcı, 16 Ekim'de yapılacak olan bölge seçimlerinde tekrar aday olacağını açıkladı.

TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölge Başkanı H.Volkan Kantarcı, 16 Ekim'de yapılacak olan bölge seçimlerinde tekrar aday olacağını açıkladı.

" Bu kararımdaki en büyük etken, seyahat acentalarımızdan aldığımız destek ve kısa süredeki çalışmalarımızı olumlu değerlendirmeleri oldu. Başta yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere, çalışmalarımıza destek veren seyahat acentalarımıza ve bölgemiz turizmine destek veren herkese teşekkür ederim. İki yıl arayla yapılan bölge temsil kurulu seçimleri, yönetmelik değişikliğinden dolayı genel seçimden önceye çekildi ve bu nedenle 2 yılı doldurmadan 13 aylık görev süremiz sonrasında yapılacak. Yaklaşık 1 yıllık görevimiz ve çalışmalarımızda, başta denetim faaliyetlerimiz olmak üzere diğer bölgelere örnek olacak başarılı bir yönetim gösterdik. Doğu Karadeniz Bölgemizin turizm potansiyeli ve artan turizm hareketliliğine bağlı olarak, bölgemizdeki tüm seyahat acentalarımızın desteğiyle daha fazla çalışmaya ve bölgemiz seyahat acentalarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah. Oluşturacağımız yönetim kurulu listesinde, gönüllülük esasına dayanan çalışmalarımıza daha fazla zaman ayırabilecek, katkılarda bulunabilecek, donanımlı ve çalışkan üyelerimize yer vereceğiz."
TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölge Temsil Kurulu'na bağlı olan Trabzon, Rize, Giresun, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt illerinde 33'ü şube olmak üzere toplam 250 seyahat acentası bulunmakta.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER