Ne Var Ne Yok! 01.09.2019

Ne Var Ne Yok! 01.09.2019

TTSO’nun Teşekkür İlanı!

Trabzon yatırım adası için teşekkür ilanı veren TTSO yönetim kurulu, Cumhurbaşkanı ve bakanlara teşekkür ederken Trabzon milletvekillerini ve Projeyi gündeme getiren DOKA Genel sekreteri Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’dan bahsetmemesi vefasızlık olarak değerlendirildi.

Yılmaz Bereketli Sezon Olacak

TTSO Meclis üyesi Ergun balıkçılık yönetim kurulu başkanı Hüseyin Yılmaz: Vira Bismillah dedik. 1 Eylül de denizlerimize açıldık bu sezon bol bereketli bir sezon olur inşaallah diyor.

Canbakkal Fazla Diyor

TTSO Meclis üyesi Samet Canbakkal: Trabzon piyasasında arz fazlası sıfır dairelerimiz 2-3 yıl daha yeter. Yeni binalar yerine dış piyasaya Körfez ülkelerine açılalım dar piyasayı açalım. diyor.

Aydın Kanuni Bulvarına Alındıkmı?

Aydınlar Demir hırdavat sanayi yönetim kurulu başkanı Halil Aydın eski Erzurum yolu kanuni bulvarı içine alındı dükkanlarımız komple yıkılacakmış. Kesin bilgiyi kimden alacağız diyor?

Vali Ustaoğlu neden direniyor

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu 10 yıldır kaderine terk edilen eski MİT Binalarını Çalışma ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü isteyince vermemek için direniyor. Bugüne kadar çözemediğiniz sorunu bana niye getirdiniz cevap dahi vermiyorum demiş!

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2019, 07:46

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER