Ne Var Ne Yok! 06.07.2019

Ne Var Ne Yok! 06.07.2019

Terörle Mücadele

Terör Örgütlerinin birkaç kez sorti yaparak girmeye çalıştığı bölgemizdeki Akçaabat eski Tekel binalarına Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı özel harekat timleri konuşlanırken, Jandarma Genel Komutanlığıda JÖH Timlerini Trabzon’da konuşlanayı planlıyor. Bunun için yer arayışları devam ediyormuş.
 

Ak Parti de Sancı Devam Ediyormuş

Trabzon BüyükŞehirdeki son il yönetimi kurulu başkan vekili Hasan Dilekoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Trabzon Milletvekilleri ile Ankara’da bir araya gelen Genel Başkan yardımcısı, teşkilat başkanı Mehmet Özhaseki herkesi itidale davet ederken, il başkan yardımcısı Uğur Aydın ve 8 arkadaşı istifa etmeyi planlıyormuşlar!

Branş Hastanesi Bu Şehirde Yaşamaz!

Trabzon Eski Sağlık Müdürü Mehmet Usta, Yıldızlı Güven Kalp Hastanesi, Clinart Çocuk ve Kadın Doğum Hastanesi olarak planlandı ancak bir müddet sonra tüm branşları almak zorunda kaldı. Ben bu şekilde branş hastanesinin çalışacağını inanmıyorum diyor.

İYİ Parti Trabzon

23 Haziran İBB seçimlerine destek için Artvin il teşkilatı İstanbul’daki hemşehrilerini ikna için 5 otobüs kaldırırken, emeklilerden oluşan Trabzon il yönetimi bir tek otobüs kaldıramaması üzerine bizzat Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın tarafından uyarılmışlar ve ardında il yönetiminin istifası gündeme gelmiş!

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 14:20

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER