Ne Var Ne Yok! 08.08.2019

Ne Var Ne Yok! 08.08.2019

Bakan Turhan Trabzon’da

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Cahit Turhan her bayram olduğu gibi bu bayramı da memleketi Trabzon’da geçirmek için bu akşam havayolu İle şehre gelecek.

Dostlar Toplantısı

Ak Parti Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar dün akşam Yıldızlı Peerless Hotel'de İl Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik, Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramcavuş, Türk Telekom Bölge Müdürü Muammer Katmer ve Gazeteci Hakkı Emiroğlu ile bir yemekte buluştu. Gece geç saatlere kadar süren sohbetin konusu bu sefer siyaset değil Trabzonspor idi.

112 Darıca’da

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim Kapatılan Darıca Belediye Binası’nı 112 Acil Servise tahsis etti. 112’nin Batı’daki istasyonu bundan böyle Darıca’da olacak.

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu 15 gün senelik izine ayrılmış, kendisine Atilla Ataman vekalet edecekmiş.

Jandarma Yomra’da Yeni Yerine Taşınacak

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ilçe jandarma komutanlığına Avrasya Üniversitesi Erdoğan Bayraktar Mimarlık ve Mühendislik fakültesi yanındaki araziyi tahsis etmiş. İlçe Jandarma Komutanlığı buraya yeni bina yapıp taşınacakmış.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER