Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Av. Pekşen: 'AKP’nin ilk iki adamına bakın, FETÖ ile nasıl mücadele ediliyor anlarsınız.' diyor.

CHP Parti Meclis üyesi Av. Haluk Pekşen: 'AKP'nin ilk iki adamına iyi bakın, yıllarca FETÖ’nün okullarında öğretim görevlisi olarak FETÖ’cüleri eğiten halen TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve 20 yıl Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olarak FETÖ’cülere her türlü imkanı veren, gelişmesini sağlayan, halen AKP Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mehmet Özhaseki. FETÖ ile nasıl mücadele edildiğini anlıyormusunuz.' diyor.

Hacısalihoğlu TS ne destek verdiniz?

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: 'Trabzonspor bu şehrin markasıdır. Partilerden üstündür. Forma ve kompine satışı günlük işlerimiz. Ortahisar Belediyesi Çukurçayır'daki eski Belediye binasını Trabzonspor'a tahsis ediyormuş. Neden Çukurçayır Sosyal Tesisleri’ni halısaha ve çamlığı tahsis etmiyor? Takım burada antreman dahi yapılabilir, destek verin.' diyor.

Öztürk, PTT Şube müdürü

 MHP eski İl Başkanı Muhammet Öztürk’ün oğlu AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora’nın danışmanı Mehmet Cemal Öztürk, PTT Genel Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı.

Ak Parti’de İl Başkan Adayları Artıyor

Ak Parti’de İl Başkanı Haydar Revi’nin yeniden adaylığa sıcak bakmaması üzerine, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahatin Çebi, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, Kurucu İl Başkanı Av. İbrahim Keskin ve Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altıntaş’ın isimleri ön plana çıkmaya başladı. Tabii her zaman olduğu gibi takdir delegenin değil genel merkezin.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER