Ne Var Ne Yok! 11.09.2019

Ne Var Ne Yok! 11.09.2019

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu kadınlar pazarı ve dam altındaki dükkanların ihalesi çok ucuz fiyatlarda kaldığı için askıya almış

Gümrükçüoğlu

Trabzon Eski Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu 29 Mart 2009 Yerel seçimlerinin ardından il başkanı Muhammet Balta’nın tavsiye ettiği Ergin Aydın, Hüseyin Turan, Cengiz Çolak’ı başkan yardımcısı, merkez ilçe Başkanı Yılmaz Büyükaydın’ın tavsiye ettiği yönetim kurulu üyesi Mustafa Akkaya’yı özel kalem müdürü atamıştı. Bu isimler Dr.Gümrükçüoğlu’nu ilk 5 senede sonunu hazırlamıştır.

Sağlık Müdürlüğü

İl sağlık Müdürü Dr.Hakan Usta aile hekimleri Arasında ayrımcılık mı yapıyor? Bir kısmı kamunun malında, Bir kısmı da özel mülklerde kiralık dükkan ve dairelerde hizmet verince araya ücret adaletsizliği çıkıyormuş.

Ortahisar İlçe Emniyet Müdürlüğü

Ortahisar ilçe emniyet müdürlüğü eski Gülbahar hatun karakolu’nun bulunduğu binadan çıkarak Ortahisar Kaymakamlığı giriş katına taşınıyormuş

Uzunkaya Trabzon’da idi

Hac farizasını tamamlayan emniyet eski Genel Müdürü Celal Uzunkaya anavatanı (annesinin memleketı) of ilçesinin yaylalarında ailece bir gezi yaptıktan sonra geri döndü. Memleketi Samsun’un ilçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirecekmiş..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER