Ne Var Ne Yok! 12.08.2019

Ne Var Ne Yok! 12.08.2019

Bu Kafa İle Turizm

Doğu Karadeniz’de turizm zirve yaptı diyoruz. 3 ve 4 yıldızlı bir otelde bir yatağı 750-1000 liraya satıyor önümüze geleni kazıklıyoruz. Peki Ege ve Akdeniz'de aynı otelin bunun tam yarı fiyatına verildiğini biliyor muyuz? Peki bu bölgeye gelen turistin bu fiyatlar İle bir daha gelmeyeceğini biliyor muyuz? Evet, biliyoruz da sıcak para kazanmanın heyecanı İle unutuyor ve turistin bir daha bu bölgeye gelmeyeceğini galiba düşünemiyoruz!

İpa’da Yasak

Kurban Bayramı dolayısıyla apart alışveriş merkezine et ve kıyma çektirmek için giden vatandaşlara yasak! Dışarıdan gelen etleri makinemize koyamayız demişler. Patronların yasak koyduğuna inanmıyor, yerli ve milli 40 yıllık firma böyle bir yasak koyamaz diye düşünüyoruz!

Cenaze Aracının Anahtarı Kaybolmuş

Yalı Mahallesi'nin sevilen siması Mersin'li Zehra teyze hakkın rahmetine kavuştu. Büyükşehir Belediyesi'nden cenaze evi önünde beklemek üzere oturacak sandalye ve çay ocağı isteniyor. En üst düzeyde cevap; Cenaze işlerine bakan aracın anahtarı kayıp gönderemeyiz efendim diyorlar. Knuya Başkan Murat Zorluoğlu vakıf olunca cevap mı düzelecek efendim? Laçka düzen düzelmez efendim!

Ballı Maaşlar

Akp döneminde, Akp teşkilatında görev yapanlara yalnız iş verilmiyor, bir de ballı maaş bağlanıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı alo 170 hattında çalışan 170 kişiyi asgari ücretle işe alan bakanlık, bunların üstlerine 30 da takım lideri, mevzuat uzmanı, birim mühendisleri atıyor. Bunlara ise asgari ücretin 3 veya 5 katı maaş bağlıyor. Bunun için şart ise Akp il teşkilatında çalışmak veya çalışanın bir yakını olmak yeterli oluyor!

Bilet Bank Olayı

Trabzon Ortahisar ilçesi Pazarkapı Mahallesi'nde bir otobüs yazhanesinde çalışan H.S adlı şahıs piyasayı eski para İle 5 trilyon dolandırarak sırra kadem basmış. Cumhuriyet Savcılığına dolandırıldık diyen  H.S adlı şahıs bir grup esnafa kışın ucuz uçak bileti alıp yazın pahalı satıp size kar payı vereceğim diyerek kandırdı, sonra da sıra kadem bastı. Esnaf ise kar istemiyoruz ana paramızı istiyoruz diyerek şikayetçi olmuşlar .

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 22:50

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER