Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Müdür Köse AKP'yi Karıştırdı

Ortahisar Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden alınan Şükür Köse’nin tekrar yerine iadesi için Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in başlattığı hamleye, önce CHP İl Başkanı Güzide Uzun, ardından AKP'nin Trabzon Milletvekilleri Dr. Adnan Günnar ve Muhammet Balta destek verip tayini durdurdu. Ancak AKP İl Başkanı Haydar Revi ve Milletvekilleri Av. Salih Cora ile Bahar Ayvazoğlu şimdilik sessizliğini koruyor.

Emniyet Müdürü Birleştirdi

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper'e hayırlı olsun ziyaretine AK Parti Trabzon milletvekili Muhammet Balta ve Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç kolkola birlikte gittiler. Görenlerde, ebedi rakipleri Emniyet Müdürü Alper birleştirdi diyor.

Aykan Valilikte

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu her ay standart olarak ziyaret eden ANADER Yönetim Kurulu Başkanı Asım Aykan için valilik çalışanları nöbetçi ziyaretçi diyormuş.

Bakan Soylu ve Yıldırımhan

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bartın Üniversitesi açılışı için Bartın’a giderken özel uçağına eski Müsteşarı Mazhar Yıldırımhan ‘ı alıp birlikte gidip dönmüşler.

Kaya: "ben yokum." diyor 

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi eski üyesi Halim Kaya; "bir hafta adım eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun parti il başkanlığı için, diğer hafta eski Bakan Mehmet Ali Babacan’ın partisinin il başkanlığı için geçiyor. Ancak ben AK Parti de kalmaya kararlıyım." diyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2019, 14:45

Ali Baki Adaş

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER