Ne var Ne yok! 13.07.2019

Ne var Ne yok! 13.07.2019

Ataman ve Şahin Diyaloğu

İki eski bürokrat biri Tarım Bakanlığında uzun yılar ziraat mühendisi olarak görev yapan Atilla Ataman şimdi Ak Partili Meclis üyesi, diğeri Köy Hizmetleri'nde bölge müdürü olarak yıllarca görev yapan şimdi CHP’den Trabzon büyükşehir belediye meclis Üyesi Turgay Şahin. Dün usulsüz ve hukuksuz olarak Arsin’de yapılan işletmenin yerinde incelenmesi konusunda karşı karşıya geldiler. Meclis başkan vekili Ataman Hakimler dosya üzerinden karar verin derken, Şahin önce bilir kişiye gönderin diyerek Meclis’e adeta ders verdi.

Zorluoğlu’nun Gözünden mi Kaçtı?

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu yaygın medyada çıkan haberlerden son derece rahatsız olmuş ancak yalıncakta Ak Partili eski yönetim kurulu üyelerine ait binaların imar tadilatı eski başkan Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu tarafından rant artışı gerekçesiyle ret edilmesine rağmen, Başkan Zorluoğlu yönetimdeki Büyükşehir Meclisi’nden Ticaret Bölgesi’nin yanına, Konut bölgesi eklenerek geçmiş.

Büyükşehir Zabıta Daire Başkanı ne iş yapar?

Şehirin vitrini konumundaki Tanjant yolu yavuz Selim bulvarı üzerinde araç tamir ve bakım dükkanları, Jeneratör tamir dükkanları, Yıkama Yağlama parçacı dükkanları bu çarşıyı sanayi çarşısına benzetirken Büyükşehir zabıtamız ressmen seyrediyor bu işleri bu caddede yapamazsınız diyemiyor!

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Trabzon’u ziyaret ettiğinde bir müddet dinlendiği eski Türk ocakları binası Kaderine terk edilmiş akibeti belli değil ne olacak kimse bilmiyor!

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER