Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Yazıcı Bakan Gibi!

Devlet eski Bakanı Ak Parti Rize milletvekili Hayati Yazıcı Bakan gibi..  Çaykur’un misafirhanesinde kalıyor tüm bölge ve il müdürleri ile toplantı düzenleyip Rize’ye yapılacak olan yatırımlarla ilgili brifing alıp talimatlar veriyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanan Barış Pınarı Harekat Merkez’inde operasyonu takip ediyor.

Başdanışman Yıldırımhan

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başdanışmanlığına Mazhar Yıldırımhan atandı. Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığı müsteşar yardımcılığının lav edilmesinin ardından boşta kalan Yıldırımhan bundan böyle İçişleri Bakanlığındaki makam odasında hizmet vermeye devam edecek.

KYK Bölge Müdürlüğü Binası Valiliğe Veriliyor

Fatih Mahallesi Yavuz Selim bulvarındaki Konuttan bozma KYK bölge müdürlüğü eski binası Vali yardımcıları lojmanı olarak kullanılmak üzere Trabzon valiliğine devrediliyormuş.

Köse Ak Parti İl Yönetimini Tartışmaya Açtırdı

Ortahisar Milli Eğitim Müdürü Şükrü Köse'nin 15 gün önce çıkan tayini Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç tarafından durdurulunca şimdi parti içi muhalefet çıktı. Daha önce de Ali Ayvazoğlu’nu Başkan Genç önce özel kalem müdürü ardından kültür turizim il müdürü yapmıştı. Bu şehirde il başkanına ihtiyaç yok Ortahisar Belediye Başkanlığı ile birlikte il başkanlığını da Başkan Genç yürütsün diyorlar.

Bıyık: "Ben Yomra İçin Varım"

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık Beni Yomralılar seçti, onların hak ve menfaatlerini korumak zorundayım. Onun için elimden gelen her şeyi hukuk çerçevesinde yapacağım diyor

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 00:53

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER