Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Ahi Evren de Ne Oluyor

Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Numune yerleşkesindeki eski diş hastanesi binasında açılmak istenen göz polikliniği açılmasının kasıtlı olarak engellendiği, halen bu binada İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı AK Parti İl Başkanları ve bazı yöneticilerin eşlerinin (yani imtiyazlı) memurların işe istedikleri saatlerde gidip, geldikleri için buradan çıkıp İl Sağlık Müdürlüğü binasına gitmek istemedikleri için göz polikinlikinin açılamadığı söyleniyor.

Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Kuruluyor

TGC'nin eski Genel Sekreteri TRT’den emekli Tahir Orhan’ın önderliğinde kurulacak olan Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’ndan TGC'nin alt katındaki odaları talep edeceklermiş.

Av. Genç Maçkalılara Karşı mı?

Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ataması yapılan, Futbolda Trabzon’un adını dünyaya duyuran 15 Temmuz Şehitler Lisesi Müdürü Maçka’lı Ali Turan’ın tayininin durdurulması ve Rizeli Şükrü Köse için Ankara’ya gidip uğraşması sosyal medyada sahip çıkıp tayinini durdurması, Maçka’lı hemşehrilerini oldukça üzmüş.

Ersen Veda Küçük Nereye Koşuyor

TGC Başkanı Ersen Veda Küçük’ün 65 üyenin seçme ve seçilme hakkını bir komisyon marifetiyle ellerinden alması, üç üyeyi ihraç etmesi, Başkan Küçük nereye koşuyor tartışmalarını gündeme getirirken, hakları ellerinden alınan üyeler, "hukuk önünde hesaplaşacağız." diyorlar.

Ak Parti’de İl Başkanı Adayları Gün Yüzüne Çıkıyor

2020'nin ilk aylarında yapılacak olan il başkanlığı seçimi için rahatsızlığı dolayısı ile yeniden aday olmayacağı söylenen Haydar Revi’nin yardımcısı Hasan Dilekoğlu, Kurucu İl Başkanı Av. İbrahim Keskin ve Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altıntaş’ın isimleri ön plana çıkıyor. Ancak son sözü yine her seçimde olduğu gibi delege değil genel merkez söyleyecek.

Başhekim Açıklayacak mı ?  

Ahi Evren Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. İsmet Durmuş, hastanedeki rahatsızlığın sebebi menfaati kesilen gruplar olduğunu basına söylemiş, ancak 2019 yılı içinde kaç doktorun istifa ettiğini ve kaç ölüm vakasının hastaneden çıktığını bir türlü söylememiş.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 12:05

Ali Baki Adaş

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER