Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Yeni Müdür Mehmet Aşık mı?

Karayolları Genel Müdür Yardımcılığına Selahattin Bayramcavuş’un atanmasının ardından boşalan Trabzon Karayolları Bölge Müdürlüğüne Bursa Bölge Müdürü Mehmet Aşık’ın adı geçiyormuş..

İsmet Çalık

Erzurum Vakıflar Bölge Müdürü İsmet Çalık Orhan Kahveci’den boşalan Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğüne atanıyormuş. Eski Bölge Müdürü Kahveci BBP'den Sürmene Belediye Başkan Adayı olunca ayni kuruma düz eleman olarak görevlendirilmiş.

Güzelyazıcı: Yeni Polisler  Alıyoruz?

Trabzon Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Recep Güzelyazıcı tamamı üniversite mezunu polis alıyoruz, mesleğimizde her branşta arkadaşlarımız görev yapacak, gelişen ve değişen teknoloji çağına hızlı ayak uydurmaya çalışacağız diyor.

Kuzey Ekspres Yeniden Açılıyor

Geçtiğimiz günlerde büyük bir yangın geçiren Kuzey Ekspres gazetesi baştan sona yenilenerek 09.12.2019 tarihinde saat:13.00'de yeniden açılacak.

Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti

Trabzon'un Büyükşehir statüsüne alınmasının ardından en büyük ilçe haline gelen Ortahisar ilçesinde Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Kenan Sarı ve yönetim kurulu üyelerinin uğraşları ile kuruldu ve seri ziyaretler yaparak hedefini belirledi. Çok kısa zamanda üye sayısı 50'yi geçen Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sarı: Gördüğümüz ilgiden son derece memnunuz. İlk genel kurulumuzun ardından çıtamızı yükselteceğiz. Bizi dikkatli izleyin diyor..

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 01:26

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER