Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sebze ve Meyve Hali ile Balık Hali'ne Soğuk hava deposu olarak zamanın Belediye Başkanı Orhan Karakullukçu döneminde yaptırılan ancak zamanla depo haline çevrilen binaların kiracı ve işgalcilerine yıl sonuna kadar boşaltın, yıkılacak tebligatı göndermiş.

AKP ve Revi

Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi’nin hızla yaklaşan kongre sürecinde rakiplerinin sayısı artıyor. Bugüne kadar Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi, Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu ve İl Başkan yardımcısı Hasan Dilekoğlu’nun isimleri ön plana çıktı.

Hacısalihoğlu: Yatırım Adası Yok

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Yatırım Adası 2020 Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yatırım programında yok. Açıkcası bu iktidarın gündeminde Arsin yatırım adası diye bir proje ve yatırım yok.

Pehlivan: Gülcemal Durdurulmalıdır

Cemil Pehlivan: Gülcemal Halk Deniz ile buluşacak adı altında şehrin önü tıkanmakta tahkimatsız toprak deniz e dökülerek toprak katliamı yapılmaktadır diyor

Şahin: Atapark Kavşağı Ne Oldu?

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Turgay Şahin: Atapark Devlet Tiyatroları önünden, Yavuz Selim Bulvarının altından, Soğuksu Caddesine bağlanacak olan kavşak projesi ne oldu?

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER