Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Parlayan’ın Şirketi

Akçaabat Belediyesi, Personel A.Ş adlı bir şirket kurmuş, başına da Ak Parti Eski İlçe Başkanı Mimar Osman Parlayan’ı getirmiş. Başkan Parlayan, belediye çalışanlarının çocuklarını sırayla işe alıyormuş. Hayırlı işler diyelim!

Huzur Payları

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı, Ortahisar Belediyesi'nin devam ettirdiği iştirak yönetim kurulu üyelerine ödenen yüksek huzur payları parti tabanında büyük rahatsızlık yaratmış. Herkes huzur paylarından huzursuzmuş!

CHP Ortahisar'da Yarış Kızıştı

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’nun "Yeniden aday olmayacağım." açıklamasının ardından önce Ferzan Oyman ve şimdi de eski ilçe yöneticisi Ömer Çoban CHP Ortahisar ilçe başkanlığına adaymış.İpi kim göğüsleyecek merak ediliyor!

Dr.Durmuş'un Gidişi

Ahi Evren Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.İsmet Durmuş’un görevden alınması hastanede A'dan Z'ye tüm personeli mutlu etmiş!

AKP'de Aday Sayısı Beşi Buldu

Ak Parti İl Başkanlığı için Av. İbrahim Keskin, Selahattin Çebi, Temel Altunbaş, Hakan Terzioğlu ve Hasan Dilekoğlu isimleri ön plana çıkıyor. Tabii son söz yani son karar genel merkezin!

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 00:52

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER