Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Bakan Turhan Geliyor 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan haftasonu Trabzon AK Parti İl Başkanlığı'nda il ve ilçe belediye başkanları ile bir araya gelecek dert dinleyecekmiş. Tarafsız bakanın bu toplantısına Yomra, Beşikdüzü, Hayrat, Şalpazarı ve Çarşıbaşı belediye başkanları davet edilmediği söyleniyor!

Başkanları Karşı Karşıya Gelmiş!

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi’nin ısmarlama daveti üzerine il binasında toplanan belediye başkanlarından Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Yalıncak Ramada Otel yanında aynı kat seviyesine çıkmak ve ayrıca turizm alanından konut alanına dönmek isteyen AK Parti il yönetim kurulu üyesinin talebi iki seferdir. Ortahisar Belediyesi imar komisyonundan geçiyor. Geçen dönem büyükşehir eski Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu şimdide Murat Zorluoğlu kesti. Siz ise kendi il yönetim kurulu üyenize sahip çıkmıyorsunuz diyerek suçladığı söyleniyor.

Tek Aday Hacısalihoğlumu?      

CHP İl Başkanlığı için ilçe başkanları "tek aday Ancak çarşaf liste olsun, yani il başkanını biz, yönetim kurulunu örgüt belirlesin" deyince gözler otomatik olarak Hacısalihoğlu’na çevrildi.      

Müdüre Aşık Dua Bekliyor!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanı Özgür Aşık’ın eşi ve Trabzon Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Aşık’ın gelini, Akçaabat Yapıkredi bankası Müdüresi Aşık, geçtiğimiz günlerde Ordu’da geçirdiği trafik kazasının ardından Ordu Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde dua bekliyor.

Emniyet Müdürü Alper

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, geçtiğimiz günlerde evini taşımak için gittiği Balıkesir’de, intihar eden yardımcısı ve hemşehrisi Serkan Koca’nın Aksaray’daki cenazesine katılıp geldi.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 00:35

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER