Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Dr.Günnar Kırgın mı? Dargın mı?

Ak parti Trabzon milletvekili DR.Adnan Günnar Trabzon’a geldiğinde kamu kurumlarından dışarı çıkmıyor ilçe yönetim kurulu toplantılarını bölge müdürlerinin makam odalarında yapıyor,Ankara’da iken hiç Kimsenin telefonuna kendi bakmıyor danışmanları ile seçmenleri muhatap oluyor.

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir belediye başkanı Murat Zorluoğlu bir yerel gazeteye yaptığı ziyarette Değirmendere Erzurum yol bağlantısını büyük sanayi önünden döner kavşakla çözdük diyor, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan bizim eski Erzurum yolu girişinde üst geçit ve kavşak çalışmamız var diyor gazetenin haberi ters köşe oluyor. 

UKOME

Türkiye şoförler otomobilciler Odası başkanı Fevzi Apaydın’a dilekçe ile başvurun Trabzon’un 10 ilçesindeki Şöforler odası başkanları Büyük şehir belediyesine bağlı UKOME yönetim kurulu üyesi Ömer Hakan Usta’nın şoför esnafını temsil edemiyor gerekçesiyle düşürülmesini istemişler.

Kanber, Yerimizden Memnunuz

TTSO Meclis üyesi Aydın Kanber mevcut terminal bulunduğu yerde revize edilip modern hale getirebilir başka bir yerde o kadar büyük paralara gerek yok diyor.

Çolak, Şeref Trübününde şov yapılmaz!

Eğitimci Mustafa Çolak ülkenin ve şehrin üst düzey yöneticilerinin milli bayramlarda ve spor müsabakalarında oturdukları alana şeref trübünü denir yasa buraya kimlerin gireceğini belirlemiştir özellikle müsabakalarda her iki takımın üst düzey yöneticileri burada birlikte oturduklarından bir birine Saygı şarttır burada shov yapılmaz yapanlar ise eğitimsizliğinden yaptıklarına inanıyorum diyor

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER