Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

CHP

CHP’nin 23 Şubat’da ramada otel’de yapılacak olan muhtemelen genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB başkan I Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı il kongresinde mevcut başkan Güzide Uzun, İbrahim Akbulut ve Ömer Hacısalihoğlu yarışacak. Başta Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya olmak üzere Ortahisar ve Akçaabat ilçesi olmak üzere 12 ilçenin tam desteğini alan Başkan Hacısalihoğlu genel kurulda en şanslı aday olarak görülüyor.

Av. Cora

Ak Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora il başkanımız Haydar Revi 5 yıl boyunca teşkilatımızın her seçimde puanını artırarak çıkmıştır. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan il kongresinde taze kan şarttır yeni bir ekiple yola devam edilmelidir dedi.

Başkan Zorluoğlu’na Teşekkür

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu karla mücadelede başarılı bulan TTSO Meclis Üyesi, Sebze ve Meyve hali yönetim kurulu başkanı Ercan Şılbır, şehrin candamarı sebze halinde karla mücadele gün açarken başlamış üç gün boyunca sürmüştür dedi.

Cevher ve Demir

Bursa Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü'ne atanan Adnan Cevher’in yerine Ortahisar Belediyesinde Harita Şube Müdürü olarak görev yapan Şükrü Demir atanacakmış

Atalay Sahada

Eski Gençlik Spor ve eski BIK Genel Müdürü Mehmet Atalay memleketi Trabzon’da nokta ziyaretler yapıyor ve sahayı hiç boş bırakmıyor!

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER