Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Başkan Revi

Ak Parti İl Başkanlığı için Haydar Revi’nin yanı sıra TFF Başkanvekili Yılmaz Büyükaydın, İl Başkanvekili Hasan Dilekoğlu, Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi ve Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş ismi ön plana çıkıyor.

Ali Babacan

Kısa adı Deva olan Kurucu Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı parti bölgemizin siyasette ağır topları Rize Eski Milletvekili Hasan Karal, BİK eski genel müdürü Mehmet Atalay ve BBP eski genel sekreter yardımcısı Musa Malik Yıldırım’ı kurucular kuruluna alması siyasette büyük ses getirdi

UKAME

Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin Ukame daire başkanlığı il emniyet müdürlüğü ile il sağlık müdürlüğü arasında çift yönlü çalışan yolu tek yönlü olarak trafiğe kapatınca yolun her iki tarafını memurlar otopark haline getirdiler.

7M Acil Hizmeti Vermeye Başladı

Akçaabat Kavaklı Mahallesinde 7M adlı grup tarafından açılan Haçkalı Hoca Devlet ve Medikal Park Karadeniz hastanelerinde Başhekim olarak son derece başarılı Hizmetler yapan Dr. Alparslan Kapusuz’un CEO olarak görev yaptığı 7M Hastanesi Akçaabat Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Dr. İsmail Hakkı Ocak, Sürmene Devlet Hastanesi Eski Başhekimi Dr.Ayhan Çağılcı ve Dr.Mehmet Tosun’u transfer etmişler.Çok Güçlü bir kadro oluşturuyormuşlar.

40 Sene Sonra Yeniden

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün iki kez ziyaret ettiği eski Türk Ocakları binası, bir müddet doğum evi, uzun zamandır da İl Sağlık Müdürlüğü ve AÇS olarak kullanılmıştı. Şimdi bu binaya İl Sağlık Müdürlüğü 40 sene sonra yeniden taşınıyor, ek sağlık müdürlüğü binası olacakmış.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER