Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Cumhurbaşkanı Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Valiliklerden gelen bazı isimleri Beştepe Külliyesinde yemeğe davet etmiş ve onlardan memleketlerinde okul yaptırma sözü almış. Trabzon’dan Erol Tuna, Hami Yıldırım, Necmettin Aytekin, Ertuğrul Doğan, Hüseyin Başaran, Naci Orhan ve Erkut Çelebi okul yaptırma sözü verenler arasında yer almışlar.

Erol Tuna

İş Adamı Erol Tuna Yenimahalle'de ki Diş Hastanesi arkasında yıkılan 100. Yıl İlköğretim Okulu'nun yerine kendi adını taşıyan yeni bir ilkokul yapacakmış.

Başkan Şılbır

Trabzon Sebze ve Meyve Hali Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Şılbır: Büyük marketler ve zincir marketler bize hiç uğramaz. Onlara hiç kimse nerden aldın diye soramaz. Buradan çıkan tek bir kasa sebze ve meyvenin hesabını bizden sorarlar. Böyle sorumsuzluk olmaz. dedi.

KTÜ Rektörlüğü

KTÜ Rektörlüğüne Prof.Dr.Süleyman Baykal’ın yeniden aday olmayacağı kesinleşince yeni adayların isimleri ön plana çıkmaya başladı. Bunlar şimdilik Prof. Dr. Hikmet Öksüz, Prof.Dr.Asım Ören ve Prof.Dr.Hamdullah Çuvalcı ancak bu isimlerin artacağı da söyleniyor.

Şehir Hastanesi Yok

Trabzon Akyazı’ya yapılması planlanan Şehir Hastanesi projesi talipli çıkmayınca iptal edilmiş, yerine devlet hastanesi yapılması planlanıyormuş..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER