Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Uraloğlu Mart Sonu Erdoğdu'dayız

Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Mart ayı sonunda Kanuni Bulvarının Akyazı - 3 Nolu Köseoğlu Caddesi arasındaki kısmı tamamlayıp trafiğe açmayı planlıyoruz dedi.

Şahin: Gelin Kapalıçarşı Yapın

CHP Trabzon Büyükşehir Meclis Üyesi Turgay Şahin: Pazarkapının tamamını TOKİ’ye istimlak ettirip kalenin içine yeni balıkhanenin, devamına Kahramanmaraş Caddesine kadar Kapalıçarşı yapın. Biraz büyük düşünün. dedi.              

Şentürk Terminal Yıldızlı’ya

Akçaabat Şöforler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Şentürk: Yıldızlı'yı yıkıp kaldırdınız. Gelin defterdarlık tesisleri ve Karayolları şantiyesi ile askeri kampın bulunduğu alana parkıyla bahçesiyle son derece modern bir şehirler arası terminal yapın. O bölgeye yeni bir canlılık getirelim. dedi.

Recep Çelik

Oto Recep Çelik: Büyük Sanayi’de 450 esnaftan 400 tanesi yeni bir sanayii değil istimlak parası bekliyor. Bu alan 110 dönümdür. Metre karesi 10.000 TL’dir. Paramız ödenirse biz burayı boşaltırız. T.C hukuk devletidir hatırlatıyoruz. dedi.

Şılbır: 06-16 Çalışalım

Trabzon Sebze ve Meyve Hali Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Şılbır: Gelin bu süreçte burayı 06-16 saatleri arasında 6 gün açık tutalım. Bunun dışındaki saatlerde alışverişi yasaklayalım. Bir kasa dışarı çıkarmayalım. dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 15:13

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER