Ne Var Ne Yok! 5.09.2019

Ne Var Ne Yok! 5.09.2019

Akyazı Şenol Güneş Stadyumu!

Akyazı Şenol Güneş Stadyumu yanına kurulan hayvan pazarı kalktı ancak pisliği yine olduğu yere bıraktı. Tüm hayvanların leşleri uluorta da kalınca bırakın sahil yolunu Akyazı mahallesini komple sinek bastı

Yola Karşı Oda Başkanı

Trabzon şair geçiş yolu yapılırken yola karşı platformlar kuran gazete köşelerinde Bayındırlık ve İskan eski Bakanı Koray Aydın aleyhinde hakarete varan yazılar yazan şimdi de sabah erken puma eşofman tartan pist de yürüyenler, Kavaklı - Akyazı arasındaki yol çalışmasına karşı bir platform daha kurdular. İşin ilginci Trabzon Mersin münübüs durağının başkanı da yola karşı çalışıyor ve Kendi esnafının değil deniz kıyısında oturanların hakkını arıyor. Trabzon'dan Mersin’e yaz aylarında saatbaşı bir aracın gittiğini hiç hesaba katmıyor.

Şahin Sordu Genç Sustu

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Turgay Şahin Ortahisar Belediye Meclisinde Başkan Metin Genç’e sağlıklaştırma ve kentsel dönüşüm şirketi kurmuşsunuz. Sizin böyle bir yetkiniz var mı? İstimlaklar için bütçeniz var mı? Bu yönetime Ak Parti üyelerini ve Partinizin ilçe yönetim kurulu üyelerini almışsınız. Hayrola gölge bir il yönetimi daha mı oluşturdunuz? diye sordu.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 11:52

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER