Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Gül Gibi Abimiz Oldu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’i arayan kurucu bir parti büyüğü bu şehre bir kulak verin. Biri köpeği, biri kedisi ile fotoğraf çektirip sosyal medyaya atıyor. Bunlar veteriner müdürü oldu. Bu millet ise bizden hizmet bekliyor deyince Başkan Kandemir; Siz bunları Trabzon’un abisi Muhammet Balta ile paylaşın cevapını vermiş.

Hacısalihoğlu: Ülke Yönetilmiyor

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca çıkıp basın toplantısı düzenliyor bize güvenin diyor ve 1 saat sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu çıkıp sokağa çıkma yasağı ilan ediyor. Bu iki Bakan ülkenin bakanı değil midir? Birbirlerinden haberleri yok mudur? diye sordu.

Dr.Yıldızlar

Numune ve Sürmene Devlet Hastanesi Eski Baş Hekimlerinden Dr. Osman Yıldızlar Korona virüsünden ölenlerin sayısının son 5 günde 1000 civarında olması son derece önemlidir. Virisün hapsedildiğine TÜRK-TIP aleminin büyük bir başarı elde ettiğine inanıyorum dedi.

Öztürk Neden Alındı?

TİSKİ İnsan Kaynakları Daire Başkanı Orhan Öztürk son yapılan eleman alımlarında torpillere karşı olunca görevden alınarak boş bulunan daire başkanlığına atanması ve yerine Volkan Uzun'un getirilmesi şaşırtmadı.

Çebi: Genel Merkezim Bilir

AK Parti İl Başkanlığı için adı geçen Ortahisar Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Çebi: Genel merkezin vereceği her karara saygı duyuyorum. Ben gençlik kollarından geldim. dedi..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER