Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Vali Ustaoğlu

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nun Kahramanmaraş Caddesi'ni eski İl Özel İdaresi kavşağından itibaren yalnızca hususi araçlara kapatması tepki topluyor.

Bakan Turhan

Ulaştırma ve Altyapı Eski Bakanı Cahit Turhan: Görevi bıraktıktan sonra Kavala Mahallesi'nde ki baba evime yerleşip hayatımın bundan sonra hayatımı burada idame ettirmek istiyorum. C.C Allah neyi nasip eder bilemiyorum. dedi.

Haydar Baş

Siyasette MSP’de başlamış. 1975’de İl Başkanı 1977 genel seçimlerinde ise 1.Sıra Av.Lütfullah Göktaş, 2.Sıra Av.Kadir Mısıroğlu, 3.Sıra Haydar Baş milletvekili aday olarak girmişler yalnız Lütfullah Göktaş milletvekili seçilmiş. 12 Eylül 1980 İhtilalinde Boztepede askeri Cezaevi’nde tutuklu olarak kalmış ve tahliye edildikten sonra uzun zaman ticaret ve kendi kurduğu BTP'de genel başkanlık yapmıştı.

Nuri Aydın

ADP ve SHP eski merkez ilçe Başkanı Nuri Aydın Haydar Baş ile 12 Eylül ihtilalinde Boztepe'de ki Askeri Cezaevi’nde uzun zaman tutuklu olarak kaldım. Kendisi bu ülke için çok önemli bir değerdi. dedi.

Başkan Hacısalihoğlu

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Bu şehirde çok büyük hizmet yaptık diyenler 30 kilometrelik Trabzon - Maçka yolunu, 18 kilometrelik Akçaabat - Düzköy yolunu, 8 Kilometrelik Kanuni Bulvarını 15 senede bitiremediler. 31 kilometrelik Güney Çevre yolunu Karayollarının arşivine gönderdiler. Bu bir başarı hikayesidir! dedi..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER