Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Dr. Günnar

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar: Akçabat'ta yapılacak olan et kombinesi 18 ilçeye hizmet edecektir. Bu nedenle son derece önemsiyoruz. dedi.

Balaban Yeniden Gündemde

İl Kültür Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu’nun Ankara Kültür Turizm İl Müdürlüğüne tayin edilmesinin ardından uzun zaman önce İl Kültür Turizim Müdürlüğüne atanması gündeme gelen Mustafa Balaban’ın ismi yeniden gündemdeymiş.

Aksu’ya İş

77 yaşındaki Eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu’yu Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanlığına atayan iktidar sahipleri Gümüşhane Şekerbank'ı kapatıp şube müdürü ve 9 çalışanının sokağa atılmasına adalet diyorlar

Atmaca

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Atmaca: Medyada veya sosyal medya üzerinden devlet memurlarının siyasi mesajlar vermesini kesinlikle doğru bulmuyorum. Bu arkadaşlarımız bunun için bu devletten maaş almıyorlar. Kendi işlerini yapsalar kazandıkları ekmek de helal olur. dedi.

Kentsel Dönüşüm Şirketi

Ortahisar Belediyesi tarafından Faruk Kanca, Mustafa Yaylalı, Ufuk Hoş, Halim Egeli, Adem Peder’in yer aldığı şirket 24 Şubat ve Ali Soylu İmam Hatip Lisesini yıkarak altında dükkan üstünde yine okul yapmayı planlıyormuş. Buradan gelir sağlayıp kendi maaşlarına çıkartacakmışlar..

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 15:22

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER