Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Vali Ustaoğlu

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün talip olduğu Kemerkaya'daki eski MİT Bölge Müdürlüğü binalarını vermemekte direniyormuş!

Dr.Günnar

AK Parti Trabzon Milletvekili Doktor Adnan Günnar Et Balık Kurumu tarafından Akçabat'ta yapılacak olan et kombinası 18 ilçemize hizmet verecek, halkımız ne yediğine iyi bilecek dedi.

Şahin

CHP Trabzon Büyükşehir Meclis Üyesi Turgay Şahin: Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in yapmak istediği Seyir Terasına hiç bir anlam veremiyorum. Boztepe’nin her tarafı seyir. Terası istediğin yere çık beton yığınlarını, çarpık yapılaşmayı seyret. Bir daha bir sürü para harcamaya ne gerek var anlamadık. dedi

Başkan Çebi

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi TOKİ bir taraftan kaymakamlık ve belediye binamızı diğer bir taraftan ilçemizde konutları ve dükkanlarıyla yepyeni bir mahalle kuruyor. Başkan Ömer Bulut'a ilçem adına şükranlarımızı sunarız. dedi.

Saka Tamamen Yerli ve Milli

Saka Giyim, Turgut Saka Akçaabat Mersin’de bulunan fabrikamızda ürettiğimiz maskeler tamamen yerli ve millidir. Tüm kurum ve kuruluşlara çok uygun fiyata vermeye hazırız. dedi.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner320

banner173

banner100

banner317

banner11