Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Dr.Günnar: Balabanı Başarılı Buluyorum

Ak Parti Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü için adı sıkça geçen Mustafa Balaban’ı Maçka Cezine İlkokulu, Dumlupınar, Yol-İş İlkokullarında ve Kanuni Anadolu Lisesi'ndeki başarılarının yanı sıra idareci - veli - öğrenci kaynaşmasındaki uğraşlarını ben takdir ediyorum. Yetkili kurullarımız da taktir ederse ataması yapılır. dedi.

Kaya: Siz 100 Trilyon’u Bulun!

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya: Beşikdüzü Belediye Başkanımız Ramiz Uzun 2014’de belediyeyi AKP’li Orhan Bıçakçıoğlu’na 17 trilyon borç ile devretti. Belediye olarak hiçbir yatırım yapmadan 2019’da 117 Trilyon borç ile geri aldı. Bu milletin 100 Trilyon’u nerede? Siz kalkınmasını komple tamamlamış adaletli bir parti iseniz önce başkan Bıçakçıoğlu’nun yakasına yapışın ve tüyü bitmemiş yetimin hesabını sorun. Salonların isimlerine takılı kalmayın siz o 100 trilyonu bulun getirin biz salonun ismini geri getireceğiz. Başkan Uzun adına söz veriyorum. dedi..

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Avrasya Pazarını yıkıp Molozdaki caminin yanına Avrasya Pazarı için 60-70 dükkan yapıp  doğu ve batı yönündeki tüm minibüsleri 180 dönümlük bu alana topluyormuş.

Prof.Dr.Türedi

Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr Süleyman Türedi 680 yataklı hastanemizin % 75 yatağı boş olduğu için katların çoğunu komple kapattık dedi

Başkan Av.Genç

Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç, ailelerin ikamet ettiği apartmanlarda avukat ve doktorlar dışında hiçbir kimse büro açamaz diyormuş ancak bu iş kolları dışında özellikle Yavuz Selim Bulvarı ve Fatih, Beşirli, Toklu mahallelerinde büro açanlara hiçbir cezai müeyyide uygulamıyormuş!

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER