Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Bakan Karaismailoğlu

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu geçtiğimiz günlerde Trabzon Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı, Milletvekilleri ve AKP İl Başkanı ile telekonferans üzerinden bir görüşme yapıyor. Her nedense hiçbir yetkili Trabzon’a demiryolu gelecek mi sorusunu sormuyor. Belki de Bakan İsmailoğlu’na devlet demir yollarının bağlı olduğunu unutmuşlardır!

Şahin: Böyle Bir Uygulama olmaz

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Grupbaşkanı Turgay Şahin Başkan Murat Zorluoğlu Büyükşehir yasasında bulunmayan iki yeni Başkanvekilliği icat etti. Bunlara makam odaları sekreterler ve makam aracları tahsis etti bunların ikisinede imza yetkisi verdi, böyle bir uygulama olmaz Başkanvekili Başkan il dışında olduğunda gelir ve başkanlık makamında oturur yerine imza atar. Başkan il içinde iken hiçbir evrakı imzalayamaz yasa bunu böyle hükmeder. Büyükşehir yasasında genel sekreter ikinci adamdır. Onu dördüncü adam yapamazsınız hukuken bu mümkün değildir dedi.

10 Senede Bir Sondaj

10 Sene Önce Ak Parti Trabzon Milletvekilleri tüm tv ve gazeteleri gezerek petrol arama platformu İstanbul Boğazı'ndan Karadeniz’e girdi. Trabzon-Rize açıklarında zengin petrol rezervleri var. Ülkemiz, bölgemiz kalkınacak dediler, platform 3 ay aradı, taradı hiçbir şey bulamadı geri döndü. Şimdi yine aynı terane Fatih geliyor petrol arayacak İlin Valisi, Büyükşehir Belediye Başkanı ve Milletvekilleri sosyal medyada kıyamette kapatıyorlar ya bir durun, ya biri gelsin arasın tarasın bulsun ne bu algı operasyonu?

Rahmi Üstün

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ilçemize deniz üssü kuruluyor dünya bizi izliyor diyordu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sürmene Tersanesinden 200 metre yer tahsis edebiliriz açıklaması üzerine deniz üssü hayal oldu.

Bıyık: Şeffaf Belediyeciliği getirdik

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ilçemize şeffaf belediyeçiliği getirdik tüm icraatlarımız halkımızın gözü önünde hayata geçiriyoruz halkımın hakkını hiç kimseye yedirmem diyor...

Besim Sami Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER