Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Fatih ve Hacısalihoğlu

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: 10 -15 sene önce AK Parti Milletvekilleri T.P.O ait petrol arama gemisi Karadeniz’e girdi bölgemizde zengin petrol yatakları var dediler, Trabzon Limanı'nda üs kurdular yaklaşık 1 yıl petrol aradılar sonra da Yatağı Yorganı toplayıp eli boş geri döndüler, Şimdi bir de Fatih'imiz geldi İlin Valisi, Büyükşehir belediye başkanı ilin bürokrasisi mehteran marşıyla karşıladılar. Ne buldunuz bilmiyorum. Bir şeyler bulun da hep beraber İzmir Marşı'nı çalalım dedi.

Erdem: İsimlere Takılmayın

ASKF Başkanı Cahit Erdem: Beşikdüzü Adliyesi ve Yüksekokul kapatılırken sessizliğini koruyan iktidar sahipleri Ali Şükrü Bey’in ismi kaldırılınca kıyamet kopartıyorlar. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?

Başkan Ekim

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim: Küçük sanayi sitemiz için istimlaklara başladık. İnşallah çok kısa zamanda yapımına da başlayacağız. Evlerin altındaki sanayi esnafımızı her türlü sosyal aktivitesi bulunan sitemize taşıyacağız.

Başkan Çebi

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi: TOKİ Başkanımız Ömer Bulut yeni kaymakamlık ve yeni belediye hizmet binamızın yanı sıra 185 konutluk yepyeni bir mahalleyi ilçemize kazandırıyor. Kendisine müteşekkiriz

CHP’li Şahin

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Turgay Şahin: Kendi sosyal medyasında Twitter hesabından Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce‘ye git tavuk bak diyen Bahar Ayvazoğlu’na hadi oradan dedi.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER