Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Vali Ustaoğlu Yıktırıyor

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün talip olduğu eski MİT Bölge Müdürlüğü binalarını yıktırıp altını polis merkezi üstünü vali yardımcıları ile emniyete lojman yapacakmış.

Muhtarlar Derneği

Ortahisar ve Akçaabat Muhtarlar Derneği Başkanı ile bazı yönetim kurulu üyelerinin 15 aydır muhtar seçilememelerine rağmen istifa etmemekte direnmelerine görevdeki muhtarlar tepkili. Hiç kimse tuttuğu koltuğu bırakmak istemiyor dediler!

Şahin

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Turgay Şahin Büyükşehir’e ait Ortahisardaki tarihi binaları Ensar Vakfı, Yavuz Selim Vakfı, Birlik Vakfı ve İmam Hatip Liseleri Derneği’ne ücretsiz tahsis eden zihniyet Değirmendere ve Yalı mahallesinde kiraladığı binalara bu milletin parasını ödüyor. Yazıktır ve günahtır diyor..

Ortahisar Belediyesi

Çukurçayır Mahallesi sakinleri kapatılan Çukurçayır Belediye hizmet binasının polis merkezine dönüşmesinin şart olduğunu, büfus yoğunluğunun hızla arttığı mahallenin her türlü olaya gebe olduğunu belirtiyorlar.

Akbulut: Aklınız Nerede?

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut çarpık yapılaşmanın en kötü örneğinin yaşandığı ilçemizde kaymakamlık, belediye, emniyet ve adliyeyi Fatih Stadyumu’nun içersinde taşıyıp ülkenin önünü komple millet parkı yapabilirdiniz. Acaba aklınız neredeydi, merak ediyorum.. dedi...

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER