Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Bakan Kurum

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Avni Aker’in yerine yapılan millet parkını ziyaretinde parkın deniz tarafında Numune Hastanesi acil servisi karşısındaki binaların yıkılarak aradaki yolun trafiğe katılması hastane ile parkın bir bütünlük arz etmesinin talimatını vermiş.

Başkan Bulut

TOKİ Başkanı Ömer Bulut dağınık durumdaki kamuoya ait bina ve tesislerin tek çatı bir merkezde toplanması için Trabzon’da örnek bir kamu kampüsü kuracağız. Bu konuda bir çalışma başlattık dedi.

Şahin Akvaryum Tünel Hikaye

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Turgay Şahin: Akvaryum tünel tam bir hikaye. Hiçbir sponsor bulunamayacak, kamunun imkanlarıyla yapılırsa yazık olacak, sonu fiyasko ile sonuçlanacak. Devletin parasına, tüyü bitmemiş yetimin hakkına yazık olacak çünkü Fuzuli para harcanacak dedi.

Dr.Yıldızlar

Numune Hastanesi Eski Başhekimlerinden Dr.Osman Yıldızlar: Beşikdüzü eski kaymakamlık binası önüne, parkın içerisine, şehrin göbeğine yapılan TOKİ’nin yaptığı binalar ilçenin bağrına saplanmış hançerdir. Yazıktır ve günahtır dedi.

Atmaca’nın Güveci

Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Atmaca’nın mekanında hazırladığı güvece Ak Parti Trabzon Milletvekili Av.Salih Cora, İl Yönetim Kurulu üyeleri Adnan Bayram, Engin Çakır, Aydın Özkurt, Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakkı Emiroğlu ve Av.Osman Cora katıldı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2020, 20:45

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER