Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Başkan Bıyık

Yomra’da resmen tarih yazan Belediye Başkanı Mustafa Bıyık tüm elektrik ve telefon kablolarını sürat ile yer altına aldırıyor. İlçe genelinde gerçekleşecek olan bu uygulama şehirleşmenin ilk adımı olacakmış.

İYİ Parti

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli aynı ilçede ve aynı köyden bu nedenle tüm toplantılarına katılıyor. Yanında yer alıyor. Hiçbir zaman eleştirmeden resmen destek veriyor

Trafik Master Planı

Trabzon Büyükşehir belediyesin hazırladığı trafik master planı tanıtım toplantısında sunumu yapan Ulaşım Daire Başkanı Fatih Bayraktar daha önce de İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde bir dönem görev yapmış ancak eski başkan Mevlüt Uysal tarafından yetersiz olduğu için görevden alınmış olduğu söyleniyor..

Makam Saltanatı

Her başkana bir makam saltanatına uyan Trabzon Büyükşehir'de her daire başkanına 0 km şoförlu birer makam aracı tahsis edildiği ortaya çıktı

Polathane Bulvarı

Akçaabat Düzköy yolu üzeri Osman Baba köprüsünden giren Polathane Bulvarı girişindeki elektrik direği tehlike saçmaya, ilçe belediyesi ile Aksa arasında sorun olmaya devam ediyor Elektrik direğinin herhangi bir kazaya sebep olmadan kaldırılması isteniyor..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER