Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Şen: Gülcemal Faciası

Şehir Plancıları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Şen: Yasadışı ve gelişigüzel yapılan adı Gülcemal olan denizimizi mahveden şehrin önüne set çeken bu facianın bir an önce durdurulması şarttır.

Vali Ustaoğlu Çok Üzülmüş!

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu Ortahisar Belediyesi kedi evinin açılışında yaptığı konuşmada bu şehre ilk tayin edildiğinde ilk sorduğum bu ilde kedi evi var mı oldu. Olmadığını öğrenince inanın çok üzüldüm. dedi.

Başkan Zorluoğlu: Kadam Sevinecek

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu kedi evinin açılışında yaptığı konuşmada bu polikinliğin açılışına en çok Kadam sevinecek dedi. Meğer Kadam evdeki kedisinin adıymiş

Başkan Bıyık İYİ’ ki İYİ Parti Var

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık CHP’li Arhavi, Hopa ve Kemalpaşa Belediye Başkanlarına yaptığım ziyarette bana tüm başkanlarımızın İYİ’ki İYİ Parti var sözleri beni çok duygulandırdı ve mutlu etti. dedi.

Şahin: 112’nin Yeri Yanlış

CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkanı Turgay Şahin: Köy hizmetleri Trabzon İl Müdürü olduğum dönemde istimlak edip büyütüp 17.600 metrekarelik dinamit deposu ve su borusu deposu araziye 112 acil servis komuta merkezini koymuşlar bu alan dere yatağıdır. Trafiğin en sıkışık olduğu noktadır. Acil durumlarda şehre gelmek isteyen ekipler mecburen Yomra ilçemize gidip dönecekler. Değirmendere trafiğine girecekler. Bu olumsuzlukları görmeyen gözlere ne demek lazım bilemiyorum. dedi..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER