Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Bakan Karaİsmailoğlu’nu Ziyaret

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun ziyaret eden Trabzon Valisi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı ve Trabzon Milletvekilleri Halen devam eden yatırımları görüşmüşler. Şükürler olsun yine yatırımları durdurun dememişler.

TİSKİ

TİSKİ Beşirli Mahallesi’nde 7 Trilyonluk kanalizasyon ihalesi yapmış ancak kanalizasyonu Gülcemal’in ön kısmında yaptığı pis su havuzuna bağlamış. Yaz günü kokudan geçilmiyormuş.

Kaldırımda Otopark Mı?

Yavuz Selim Bulvarı Tanjant yolu kaldırımları özellikle İl Emniyet Müdürlüğü karşısındaki mezarlığın üst kısımlarını devletin memurları gün boyu otopark olarak kullanıyor. Vatandaş yoldan yürümek zorunda kalıyor.

Hastane Müdürleri Koltuklarını Korudular

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürlüğüne Fatih Kurt, Ahi Evren Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürlüğü'ne Koray Demirci, Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Müdürü yine Davut Gedikli diğer hastane müdürlerinin durumu bakanlık onayının ardından belli olacakmış.

Kabotaj Bayramı Sönük Geçti

Her yıl 1 Temmuz günü kutlanan Kabotaj Bayramına bu sene ilin valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve İktidar ve Muhalefet milletvekillerinin hiçbir tanesinin katılmadığından son derece sönük geçtiği görüldü.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER