Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

 Eski Vali Celil Öz’ün Kazığı

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz döneminde ortahisar kaymakamlığı açılırken bütün basın; "eski vali konağı kaymakamlık binası yapılsın, Turizim Müdürlüğü mevcut kaymakamlık binasına taşınsın. Bu şehire yeni bir kaymakamlık binası lazım değil." diye yazdı, çizdi. Vali Öz duymadı, 20 trilyona yeni bir Kaymakamlık binası yapıldı. Şimdi Ortahisar Kaymakamlık binası Turizim Müdürlüğü oluyor. Eski vali konağı yedek valilik binası olarak kullanılıyor.

MÜSİAD istihdam sağlamaz mı?

İşsizliğin hat safaya vardığı ilimizde tüm kurumlar eleman çıkartırken MÜSİAD üyeleri birer kişi işe alamaz mı?

Vergi kontrolleri

Türk Tabibler Birliği (TTB) binasında bulunan tüm bölgeye hizmet veren vergi kontrolleri, Trabzon bürosunu kapatıp İstanbul’a taşınacakmış.

Zorluoğlu ve Teketaş yollarda

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş tüm ilçeleri tek tek gezip mahalle muhtarlarıyla toplantılar yapıyorlar.

Müdür Üstün mü yedi

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun ekibin de yer alan Gümüşhane Eski Milletvekili Feramuz Üstün’e sosyal medyada açık destek veren, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Köse görevden alındı.

Trafik Şube Müdürü Sezer Neden Görevden Alındı

Trabzon Eski Emniyet Müdürü Orhan Çevik’in gider ayak işinde son derece başarılı, Trabzon Şehiriçi ve Bölge Trafik Şube Müdürü Suat Sezer’i İmperial Hastanesi önündeki araçları çektirdiği için görevden aldığı söyleniyor.

Uzunkaya operasyon geçirdi

İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya son derece başarılı bir ameliyatın ardından tedavi altına alınmış.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 22:24

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER