Ne Var Ne Yok! 7.08.2019

Ne Var Ne Yok! 7.08.2019

Hüseyin Örs

İYİ Parti’nin geçtiğimiz günlerde çarşaf liste ile yapılan 75 kişilik GİK seçimlerinde 40 milletvekilinden TBMM görevi olan Milletvekilleri dışındakiler GİK’te yer alırken Trabzon milletvekili Hüseyin Örs’ün olmaması ve yalnız Şükrü Kuleyin’in GİK’e alınması il teşkilatında şaşkınlık yaratmış.

Ali Sürmen

Trabzonspor Divan Başkanı Ali Sürmen’in Atatürk alanındaki konuşmasına sosyal medyadan tepki yağdı. 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor'dur diyorsun gidip CAS'a takımını savunmuyorsun. Sen resmen şov yapıyorsun vitrine oynuyorsun. sakal da bırakmışsın AKP'lisin galiba tweetleri attılar.

Malkoç: Saadet’e Erdim

Araklı MHP ilçe başkanlığından alınınca İYİ Parti de siyasete devam eden ve kurucu ilçe başkanlığını yürüten Baki Malkoç 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde SP den ilçe belediye meclis üyesi seçildi. Malkoç: Benim mahallem taşönü derdim. Taşönü çöplük olmasın amaç siyaset değil araç siyaset diyor.

Erken Kırıldı

Saadet Partisi Arsin Belediye Meclis üyesi Hüseyin Fidan Arsin sahilinde eski terminal yerinde açtığı Zeytin Dalı Restoran’dan ayrılmış. Sırf siyaset uğruna işletmeye zarar veriyorlar, inanın kırıldım ve ortaklarıma bıraktım. Halkım bana muhalefet görevi verdi yerine getireceğim diyor.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER