Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Eski Bakan Turhan

Ulaştırma ve Altyapı Eski Bakanı Cahit Turhan’ın yeni yapılan Rize-Artvin Havalimanı inşaatı ile Rize-Salahara tünel inşaatlarının şantiyelerini ziyaret ederek ilgililerden birifing alması şaşkınlık yarattı ve şimdi merak edilen şu eski bakanların böyle bir görevi mi var?

Ali Şentürk: Hukuka Gittik

Akçaabat Şoförler ve Otomobilciler Odası Vaşkanı Ali Şentürk: Hukuk devletinde zorlama olmaz. Bu pandemi sürecinde zaten dönüşüm olmaz. Biz bu süreci nasıl batmadan atlatırız derken şehri eminimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu, ben dönüşüm yapıyorum diyor. Biz de kazanılmış haklarımızı elimizden alamazsınız burası hukuk devleti diyoruz.

Bulut: Trabzon Örnek Olacak

TOKİ Başkanı Ömer Bulut kamu kampüsleri projesini hayata geçiriyoruz. Tüm kamu kurumlarını aynı alanda toplamayı planlıyoruz. İlk örneği Trabzon’da olacak. Trabzon ülkeye örnek olacak diyor.

Ak Parti Ortahisar

Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş’ın 3 dönemini tamamlamasının ardından gözler yeni başkan adayını çevirilirken genel merkez belediye meclis üyeleri istifa edip başkan adayı kesinlikle olamaz dedi.

TTSO

TTSO meclisine devam etmeyen ve oturumlara katılmayan Murat İskender, Mehmet Çelik ve Mehmet Atmaca’nın üyelikleri düşürülürken Davut Bülbüloğlu’nun vefatının ardından yedekten 4 meclis üyesi asıla çağırılmış.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER