Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Bakan Soylu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon’da katıldığı bir düğün sonrası bir vatandaş ile girdiği tartışma üzerine uzatma seni aldırırım dedi ancak kendisini almak üzere İpekyolu Fuar Alanı'na inen jandarmaya ait helikoptere binip gitti.

AKP Ortahisar

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Yardımcısı Muhammet Avcı ve Trabzon Bölge Koordinatörü Polat Türkmen yeni ilçe başkan adayını belirlemek ve tek adaylı seçim için Trabzon’da bir dizi temaslarda bulundular.

Kopya’yı Çok Üzdüler.

Çarşıbaşı'nda fabrikasında çıkan yangın sonucu komple tesisi yanan, 35 ülkeye balık ihraç eden emekli eğitimci hayırsever iş adamı Kopyalar A.Ş’nin patronu Mehmet Kopya yangın sonrası KTÜ’den atanan Prof.Dr ünvanlı bilirkişi elektrik panosundan yangın çıkmaz diyor. Acaba yangın balıklardan mı çıktı merak ediyorum diye soruyor?

Prof.Dr.Çuvalcı

KTÜ Rektörü Prof.Dr Hamdullah Çuvalcı: Biz burayı gençlerimizle birlikte yöneteceğiz diyor. Şükürler olsun bir önceki Rektör Prof.Dr.Baykal gibi damatları ve kızları ile birlikte yönetmeyi düşünmüyor!

Başkan Bankoğlu

Makine Mühendisleri Odası Başkanı Fulya Bankoğlu yaklaşık bir ay önce Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti'ne yaptığı ziyarette basın mensuplarına KTÜ Rektörlüğü seçimlerinde meslektaşımız Prof.Dr.Hamdullah Çuvalcı’ya destegimiz tamdır demişti.KTÜ Rektörlüğüne Prof.Dr.Çuvalcı atanınca KTÜ ehirle barışacak diyor..

Besim Sami Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER