Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Hacısalihoğlu: Bu İnat Niye?

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu: Tüm STÖ’lere rağmen Değirmendere’nin yatağına terminal yapma inadınız niye? Hani siz ortak aklı kullanacaktınız?

Ahmet Aksu

TTSO Meclis Üyesi Ahmet Aksu 800.000 nüfuslu bu ile 7-8 tane 5 yıldızlı otel yapanlar iyi fizibilite yapamadılar. Bu ilde denize 9 ay bakar en fazla 3 ay girersin karadeniz hırçındır. Sürekli kıyıyı döver onun içinde rutubet fazladır özellikle yapancı turist de rutubetli havayı sevmez diyor.

Kamber: 50 TL Niye?

TTSO Meclis Üyesi Aydın Kamber Sümela Manastırı kapısında vatandaştan kişi başı 50 TL isteyenler hangi akla hizmet ediyor anlayamıyoruz diyor..

Yılmaz: Etliye Sütlüye Dokunmuyor

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi’nin son günlerde sıkça söylediği, küçük dokunuşlarla başkanlarımız çok şey yapıyor sözleri üzerine Parti kurucusu Hikmet Yılmaz kendi de zaten etliye sütlüye dokunmuyor diyor.

Bir İlçede İki Başkan

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim ve Belediye Şirketinin başındaki Osman Parlayan belediyenin yanındaki iş hanında muhtarların ve turizmcilerin her sorunu ile ilgilenince vatandaş bir ilçede iki başkan ikisi de Osman biri ile sorunu çözemezsek diğer Osman çözüyor diyorlar..

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER