Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Av.Malkoç: Yunanı Yeniden Denize Dökeceğiz

Türkiye Cumhuriyeti Ombudsmanı Avukat Şeref Malkoç Trabzon'da katıldığı bir düğünde yaptığı konuşmada Ege de Yunanistan’dan karşı karşıya geliyoruz Bunları daha önce denize döktük akıllanmadılar demiş.

AKP’de Gözler Dilekoğlu'nda2

Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş‘ın 3 dönem engeline takılması üzerine ilçe başkanlığı için için gözler Hasan Dilekoğlu'na çevrildi uzun zaman il başkanlığına vekalet eden toparlaycı ve eğitimci özelliği ile göz dolduran Dilekoğlu’nun tek liste ve tek aday olarak seçime gidilmesi düşünülüyormuş.

Akyıldız Paşa Çerkezköy’de

15 Temmuz sonrası Trabzon Tugay Komutanlığı’na atanan Of’lu Hemşehrimiz Tuğgeneral Osman Akyıldız  Tekirdağ Çerkezköy zırhlı birlikler Tugay Komutanlığı'na atandı

Ersun Paşa Emekliye Ayrıldı

17.Komando Tugay Komutanlığı’na atanan ve çok kısa bir süre sonra Suriye Afrin‘deki birlikleri ile birlikte görevlendirilen Tuğgeneral Ersun Püsküllü emekliye ayrılmış.

Muhtar Kurt

Uğurlu Mahallesi Muhtarı Mustafa Kurt: Karşıyaka-Uğurlu 5.km yolu 5 yıldır neden bekliyoruz? Kanuni Bulvarı ile Yavuz Selim Bulvarı Tanjant yolu üzerinde araçlı köprülü kavşak ile yeni ve eski sahil yoluna bağlanacaktı. Projesi bitmiş, ihalesi yapılmıştı. Şimdi biz neyi ve kimi bekliyoru? Bu yolu kim engelliyor? Bunun açıklanmasını istiyoruz. dedi..

Besim Sami Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER