Ne Var Ne Yok!

Ne Var Ne Yok!

Başkan Zorluoğlu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu Hıdırnebi Yaylakenti Orman Genel Müdürlüğüne, Kayabaşı Yaylakenti Akçaabat Belediyesi'ne devretmiş. Daha önce de Düzköy Yaylakent önce Kızılay ardından Trabzonspor son olarak da Gençlik Spor il Müdürlüğüne devredilmişti.

Başkan Hacısalihoğlu

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerinde kamu görevlileri, Vali ve Garnizon Komutanı'nın adlarını okuyup tarihinin en büyük oyuyla seçilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun adını okumayan A. Haber adlı kanal gerçek yüzünü göstermiş, halkımızın gözünde güvenirliğini tamamen yitirmiştir dedi.

Orman Lojmanları

Orman Bölge Eski Müdürü Mümin Döngez’in 3 yıl önce cam, çerceve, mantolama ve çevre düzenlenmesi yaparak eski para ile 3 trilyon Kavakmeydan yerleşkesindeki lojmanlar boşaltılıp yıkılarak arazisi millet parkına katılacak.

TOKİ’ye Devredildi

Akyazı’da Milli Emlak Müdürlüğüne ait yeni kurulacak İpekyolu Üniversitesi'ne tahsis edilen 10 yıl içinde kurulamayınca geri iade edilen 173 dönüm arazi TOKİ’ye devredildi. TOKİ bu arazide kamu kampüsü ve sosyal konut planlıyormuş.

Başkan Zorluoğlu Elazığ’da

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu TİSKİ Genel Müdürü Ali Teketaş’ın vefat eden babasının taziye töreni için Elazığ’a gitmiş.

Besim Sami Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER